Baanbreker-team

Lida-Hofstede Lida Hofstede
Manager ontwikkelingsgerichte arbeid en dagbesteding en innovatie
l.hofstede@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, woensdag, donderdag
Debbie van Dokkum
Leidinggevende
d.vandokkum@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, woensdagochtend, vrijdag
AnneMarie-vanDekken Anne Marie van Dekken
Baanbreker activiteiten
Aanmeldingen vrijwilliger/deelnemers
a.m.vandekken@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, woensdag, donderdag
Fiona-Voorn Fiona Voorn
Financiële administratie
f.voorn@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
Suzanne-Kruisdijk Suzanne Kruisdijk
Kunstprojecten
Organisatie Exposities, PR
s.kruisdijk@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
woensdag, donderdag, vrijdag
Gretie-stelling Gretie Stelling
Kunstprojecten
Aanmeldingen Kunstig Bekeken
g.stelling@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag
Afra-Kwakman Afra Kwakman
Kunstprojecten
Dossiervorming
a.kwakman@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag
Simone-vanDiepen Simone van Diepen
Kringloopwinkel
Invalkracht
s.vandiepen@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, vrijdag, zaterdag
Ben-vanGils Ben van Gils
Meubelwerkplaats
Klusteam
Blauwgrass@hotmail.com
Werkzaam op
dinsdag, donderdag, vrijdag
 Charissa-Kessels Charissa Kessels
Individuele begeleiding/ zorgcoördinator
Dak-en thuislozenproject
c.kessels@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, donderdag, vrijdag
Maretty-vandenMosselaar Maretty van den Mosselaar
Mindfulness
Schrijf- en poëzie groep
m.vandenmosselaar@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag
 Wendy-Veerbeek Wendy Veerbeek
Atelier Kunstig Bekeken
w.veerbeek@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag

 

Cindy Valk
Administratie & Dossiervorming
c.valk@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag, vrijdag