Baanbreker-team

Lida-Hofstede Lida Hofstede
Manager ontwikkelingsgerichte arbeid en dagbesteding en innovatie
l.hofstede@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, woensdag, donderdag
Debbie van Dokkum
Leidinggevende
d.vandokkum@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, woensdagochtend, vrijdag
AnneMarie-vanDekken Anne Marie van Dekken
Baanbreker activiteiten
Aanmeldingen vrijwilliger/deelnemers
a.m.vandekken@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, woensdag, donderdag
Fiona-Voorn Fiona Voorn
Financiële administratie, P&O
f.voorn@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
Suzanne-Kruisdijk Suzanne Kruisdijk
Kunstprojecten
Organisatie Exposities, PR
s.kruisdijk@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
woensdag, donderdag, vrijdag
Gretie-stelling Gretie Stelling
Kunstprojecten
Aanmeldingen Kunstig Bekeken
g.stelling@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag
Afra-Kwakman Afra Kwakman
Kunstprojecten
Dossiervorming
a.kwakman@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag
Simone-vanDiepen Simone van Diepen
Kringloopwinkels.vandiepen@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag, vrijdag, zaterdag
Ben-vanGils Ben van Gils
Meubelwerkplaats
Klusteam
Blauwgrass@hotmail.com
Werkzaam op
dinsdag, donderdag, vrijdag
  Alda Schenk
Dak-en thuislozenproject
a.schenk@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
vrijdag
Adriaan de Boer
Ervaringsdeskundige
a.deboer@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdagmiddag, vrijdagmiddag
 Wendy-Veerbeek Wendy Veerbeek
Atelier Kunstig Bekeken
w.veerbeek@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag

 

Corrinna Grupstra
Administratie & Dossiervorming
C.Grupstra@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, donderdag 

 

 

Annick van Heerde
Kringloopwinkel, invalkracht

A.vanheerde@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, woensdag

 

 

Annemiek Botman
Ervaringsdeskundige
A.Botman@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag