Baanbreker-team

Debbie van Dokkum
Leidinggevende
d.vandokkum@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, woensdagochtend, vrijdag
Jaap Boukens
Meubelwerkplaats
j.boukens@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, donderdag, vrijdag
Fiona-Voorn Fiona Voorn
Financiële administratie, P&O
f.voorn@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
Suzanne-Kruisdijk Suzanne Kruisdijk
Kunstprojecten
Organisatie Exposities, PR & communicatie
s.kruisdijk@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
woensdag, donderdag, vrijdag
Mandy de Boer
Invalkracht
mailto:m.deboer@baanbrekerenkhuizen.nll
Werkzaam op
donderdag, vrijdag, zaterdag
Simone-vanDiepen Simone van Diepen
Kringloopwinkel
s.vandiepen@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag, vrijdag, zaterdag
Doreen Orsel
Project medewerker
Locatie Hoorn
d.orsel@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, vrijdag
  Alda Schenk
Begeleiding atelier & Dak-en thuislozenproject
a.schenk@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
vrijdag
Adriaan de Boer
Ervaringsdeskundige
a.deboer@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdagmiddag, vrijdagmiddag
 Wendy-Veerbeek Wendy Veerbeek
Atelier Kunstig Bekeken
w.veerbeek@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag

 

Corrinna Grupstra
Administratie & Dossiervorming
C.Grupstra@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, woensdagocht, donderdag 

 

Annick van Heerde
Kringloopwinkel

A.vanheerde@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag, woensdag

 

 

 

Annemiek Botman
Begeleiding atelier & Ervaringsdeskundige
A.Botman@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag & donderdag