Baanbreker-team

Debbie van Dokkum
Leidinggevende
d.vandokkum@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag, donderdag
Ed Hooijmans
Meubelwerkplaats
e.hooijmans@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, woensdag, donderdag
Fiona-Voorn Fiona Voorn
Financiële administratie, P&O
f.voorn@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
Suzanne-Kruisdijk Suzanne Kruisdijk
Creatieve projecten,
Styling winkels, PR & communicatie
s.kruisdijk@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag, vrijdag
Iris Mazereeuw
Coördinator cadeauwinkel, cliënt begeleiding
i.mazereeuw@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag
Simone-vanDiepen Simone van Diepen
Kringloopwinkel
s.vandiepen@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
vrijdag, zaterdag
Doreen Orsel
Project medewerker
d.orsel@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, vrijdag
  Annick van Heerde
Coördinator cadeauwinkel, cliënt begeleiding
A.vanheerde@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
maandag, dinsdag, woensdag
Adriaan de Boer
Ervaringsdeskundige
a.deboer@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdagmiddag, vrijdagmiddag
 Wendy-Veerbeek Wendy Veerbeek
Atelier Kunstig Bekeken
w.veerbeek@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
donderdag

 

 

Corrinna Grupstra
Administratie & Dossiervorming
C.Grupstra@baanbrekerenkhuizen.nl
Werkzaam op
dinsdag, woensdagocht, donderdag 

 

 

 

 

Machteld van Deijk
Begeleiding atelier & Kringloopwinkel
m.vandeijk@baanbrekerenkhuizen.nl

Werkzaam op
dinsdag, donderdag & vrijdag